Haitis

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Haitis parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Haityje

Haitis yra Karibų šalis, į kurią į rytus patenka Hispaniola sala su Dominikos Respublika. Net jei šalis iki 2010-ųjų metų žemės drebėjimo nepasieks viso, dauguma istorinių paminklų, kurie prasidėjo XIX a. Pradžioje, liko nepažeisti.

Sostinė yra Port-au-Prince. Haitis yra tauta, turinti didžiausią Afrikos įtaką Amerikoje, ji yra plokščia atstatymo šalis. Šiuo metu yra tūkstančiai emigrantų, kurie gyvena, dirba ir bendradarbiauja plėtros ir bendradarbiavimo misijose.

Jei ieškote pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Haitis, jūs turite žinoti, kad apsigyvenimas Haitis tikrai nebus taikus. Haitis yra žemė, pilna kontrastų ir svajonių dėl naujos ateities jos jauniems ir viltingiems gyventojams.

Kalbant apie nekilnojamojo turto įsigijimą Haityje, svarbu žinoti, kad šiuo metu nėra patikimo nekilnojamojo turto registro. Suktybė ir nesąžiningi pardavimai yra įprasti, todėl gerai perskaityti prieš pradedant nekilnojamojo turto pirkimą Haitis ir visada pasikonsultuoti su advokatu.

Per pastaruosius 15 metų Haitis patyrė labai greitą urbanizaciją, dvigubai daugėja miesto gyventojų nuo 3 iki 6 milijonų žmonių. Dabar Haitis yra trečioji labiausiai urbanizuota šalis Lotynų Amerikoje ir Karibuose, po Trinidado ir Tobago bei Meksikos. Kiekvienais metais daugiau kaip 133 000 Haičio gyventojų perkelia į miestą.

Daugelis Port-au-Prince gyventojų stengiasi rasti vietą gyventi už prieinamą kainą ir tekantis vanduo, o kiti kasdien praranda eismą darbo metu.

Taigi nėra lengva rasti gerą nekilnojamąjį turtą, skirtą parduoti Haitis.

Nepaisant sunkumų, kylančių dėl spartaus urbanizavimo, labai sumažėjo skurdo lygis, o kai kuriose tarnybose - geresnių miestų. Dideli miestai yra prijungti prie pagrindinio kelio tinklo, gerinant prieigą prie mikrokreditų.

64% Haičio gyvenate mieste ir miesto gyventojų skaičius iki 2050 m gali padidinti nuo 6 milijonų iki 11 milijonų: Šis greitą urbanizaciją atneša su juo paklausa didėja infrastruktūros, paslaugų ir darbo vietų, bet visų pirma jis taip pat sukelia ekonomines galimybes ir tikriausiai augantis nekilnojamojo turto pardavimas Haitis.

Tai ypač stebina Port o Prenso gatvėse, kurios yra pilna žmonių, mažų gatvės pardavėjų, telefono parduotuvių ir spalvinga čiaupo čiaupų, dažytos mikroautobusų naudojami kaip viešuoju transportu. Siekiant pasinaudoti šiomis galimybėmis, pranešime rekomenduojama labiau atsparus miestų planavimui uždaryti infrastruktūros ir paslaugų trūkumus bei pasirengti būsimam miestų augimui.

Prieiga prie pagrindinių paslaugų pagerėjo, ypač miestuose, bet daugiau turi būti padaryta siekiant reaguoti į sparčiai augančius poreikius: o iš Port-au-Prince, arba antras miestas, Kap Haitjenas, gyventojai turi geresnes galimybes mokyklose, sveikata ir elektros paslaugos, du trečdaliai miesto gyventojų neturi tinkamų sanitarinių įrenginių, o kietųjų atliekų surinkimo norma yra labai maža.

Investavimas į gatves ir pagerinti efektyvumą ir patogumą viešuoju transportu, taip pat stiprinti miestų erdvės planavimo, bus labai svarbu siekiant sumažinti žmonių nuostolių tranzitu ir palengvinti prieigą prie darbo vietų kūrimo ir rinkas. Bet taip pat pagerinsite nekilnojamojo turto portfelį parduodant Haičiui.

Kelių brangių stichinių nelaimių padarinys sumažino urbanizacijos proceso teikiamą naudą: daugiau kaip 96% Haičio gyventojų susiduria su dviem ar daugiau gamtinių pavojų. Žemės drebėjimų zonose yra didelė pastatų koncentracija, o pusė pastatų yra pastatyta ant potvynio patiriamos žemės. Po 2010 m

žemės drebėjimas, Haitis sukūrė informacijos ir planavimo priemones, skirtas rizikos valdymui susidūrus su gaivalinėmis nelaimėmis, pavyzdžiui, rizikos įvertinimu, susijusiu su daugybe grėsmių, seisminių sričių ir eksponuoto turto žemėlapių nustatymu.

  •  
    Persikėlimas į Haitį. Ekspatriata ir gyvena Haityje

        Įleistas į Karibų jūrą, vieną kartą prancūzų kolonija, gražus Haitis buvo viena iš pirmųjų tautų, kurios paskelbė savo nepriklausomybę nuo Amerikos. Tai neabejotinai yra viena iš mažiausiai turtingų Amerikos žemyno šalių, bet, žinoma, ir pigiausia! Kodėl mes apie tai kalbame? Norėdami sute ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 40330

Parduoda Kita (žemė), Haitis, Port-au-Prince, Petionville, Pernier

29,254.43EUR
Parduoda
Kita (žemė)

517 m²
Šis turtas yra patogioje vietoje 30 minučių nuo oro uosto, saugioje vietoje prie policijos nuovados. Arti pagrindinio kelio ir autobusų, iš čiaupų, ga...
Cod. 5113

Parduoda Namas, Haitis, Port-au-Prince, Port-au-Prince, BOULEVARD center

175,526.58EUR
Parduoda
Namas

130 m²
Rūsys namuose mažame gyvenamajame 5 namuose. Privatus sodas ir paplūdimys. Visiškai atnaujinta 2008 m. Pradžioje įrengta pagal užsakymą pagaminta amer...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB